Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ibrahim Kasami - Pare Vetem Pare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

sa irand moj nan konka ky gurbet ktu fitojm e nshpi i harxhojna krejt sa lezet oj nan kur jan xhepat plot paret shkojn si uj e punojna kot.

REFREN.....
Pare vetem pare cena qenka nan kjo jet mepunu per skoti emetshku ymri ngurbet.
2pak lezet oj nan e mashum siklet naka mplak pa vakt ky viran gurbet tan jeten punojm per ni penzion ekur shkojna nshpi askush nuk na dojnNuk kemi video për këtë këngë.
Ibrahim Kasami - Pare Vetem Pare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pare Vetem Pare".
3. Video është e këngës "Pare Vetem Pare", por nuk këndohet nga Ibrahim Kasami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ibrahim Kasami:


Komente 0