Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Ibrahim Kasami & Resmije Ameti - Dashuria, Dashuria  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/12/2014

2014-12-11T15:27:07+00:00

Më Shumë Nga

Resmije Ameti

Këngë e albumit:

"Malli Per Nanen"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashuria, Dashuria" kënduar nga Ibrahim Kasami & Resmije Ameti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ibrahim Kasami & Resmije Ameti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ibrahim Kasami:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet