Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ibrahim Kasami - Nje Vajze Nana Ma Ka Gjete Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ni vajz nana Makaxhet
Nuk edu nuk edu
Qetamar une perjet
Vallahi sasht permu. 2 her


Ref.
Smartohem smartohem
Vallahi smartohem
Pasuri Pasuri
Nuk ka jet padashuri 2 her


Hajt moj nan Se exhaj vet
At zemra qemadon
Pasanike nuse sdu
Kur shpien nuk tagzon


Ky tekst u dërgua nga Ibrahim Kasami

Ibrahim Kasami - Nje Vajze Nana Ma Ka Gjete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Vajze Nana Ma Ka Gjete".
3. Video është e këngës "Nje Vajze Nana Ma Ka Gjete", por nuk këndohet nga Ibrahim Kasami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ibrahim Kasami:


Komente 0