Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ibrahim Kasami - Nji Molle E Nje Dardhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  2

1 moll e 1 dardh e 1 ftue e oo,
1 moll e 1 dardh e 1 ftue e oo, e 1 ftue e oo.
E kemi vllaun tone e pa fejue oo,
Pa fejue oo kemi vllaun tone o pa fejue oo.

Edhe pa fejue nuk e lajna oo ,nuk e lajna oo.
Nuse prej kataunddi do ti zajna oo, do ti zajna oo.
Nuse prej kataundi do ti zajna oo, do ti zajnaoo.


Ky tekst u dërgua nga Besim..h

Ibrahim Kasami - Nji Molle E Nje Dardhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nji Molle E Nje Dardhe".
3. Video është e këngës "Nji Molle E Nje Dardhe", por nuk këndohet nga Ibrahim Kasami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ibrahim Kasami:


Komente 0