Audio

Ibrahim Kasami & Resmije Ameti - Fustani Mi Kuklla  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/03/2017

2017-03-07T19:28:22

Më Shumë Nga

Resmije Ameti

Këngë e albumit:

"Live 2017"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fustani Mi Kuklla" kënduar nga Ibrahim Kasami & Resmije Ameti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ibrahim Kasami & Resmije Ameti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ibrahim Kasami:

Më Shumë...