Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ibrahim Kasami & Resmije Ameti - Miresevjen O Vella  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Loçk Dhe Zemer"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Resmije Ameti

02/10/2017

2017-10-02T20:08:41+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Miresevjen O Vella" kënduar nga Ibrahim Kasami & Resmije Ameti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ibrahim Kasami & Resmije Ameti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ibrahim Kasami:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet