Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Ibraim Omura - Diamant Për Dashuri  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/12/2015

2015-12-18T18:51:09


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Diamant Për Dashuri" kënduar nga Ibraim Omura.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ibraim Omura i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ibraim Omura:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet