Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Ice Boy - Shkuje Basin  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

10/12/2010

2010-12-10T04:38:10+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shkuje Basin" kënduar nga Ice Boy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Agon Nimani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet