Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ideal

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Ideal është një këngëtar. Në Qershor 2011, Ideal merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Keepin' My Way". Më datë 6 Mars 2013, Real Mc publikojnë videoklipin "Rap Masscra", në bashkëpunim me Profero, Ideal, Mc Mula, Micrape, Tonny-B & Ego....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

A-Toni

Liro-G

Bardh'zi

Roli A.K.A Btx

Bad-Lum1

Red Scorpion

Syoss

Nottey

Lammy

Big One

Tags: Ideal, I-Deal


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet