Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ideal - Kur Po Vina  (Feat. Caty & Alcattraz)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/03/2012

2012-03-21T14:47:46


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Po Vina" kënduar nga Ideal.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Antrax. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

AntraX Dinak Enigma
Qe Po vina apet dinak edhe Enigma Pe kallim krejt e shpejt edhe me plot rima Big show AntraX Dinak Enigma Po Kallet Bina kur na te ton kur po vina po e bi repin qe se keni deri sot mu m'pelqejn femrat qe i veshna shorc femra nxojna sa t'mujna edhe plot une t'kapi nxon nese ti je aways n'ket opcion ma i forti une jom ti po do mu kan si une po ti si une sun e bon qdo sen qe e bon Clubi eksplodon spo na beson per qata pom emiton per ket sen ke na

apo don edhe ti party me bo nese don ajde pro lets go DiNak Enigma Antrax
Kallxo a jom qaj qe mke lyp per koncert un jom qaj qe e boj perfekt e kom me ket shoqin e kom me at tjetrrin se boj veq per te ri por edhe per ma te vjetrin a thuu um ke lyp per pare um ki ni sen qe menon me thi kryn ni sen qe osht vler ka nin veq te na i kom tana senet kallxo ku pot dhem apo don femra insectii ti bjen apo don ferr insecti pot vjen apo don Club e kapi mikrofonin
sa her ta kom thon vi me

reff.

Se kur po vina na e dina se qka bina qe ku po rrina antrax dinak enigma jo thash po hina ju kom thon qe apet vina se kur na knojna e di qe kallet bina

kom thon ape nin ket sen a bin albumi asht ne treg kshire qka po bim qet sene veq ma t'mira mos i keqkuptojeMë Shumë Këngë Nga Ideal: