Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ideal - Se Na Jena (Feat. Shfaba)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

se na jena mothafucka n-plot kuptimin e fjales
i dalum zot na mahalles
e ti let nalesh - nalesh - nalesh
nalesh nalesh kallesh kallesh

jo nuk jom une rick rosi , nuk jom une aj bosi
ti sun um nale moj lale , pot boj be qe une t sosi
t-fala nga ky dosti , direkt atje prej posti
hahah pot menoj n-paketim si tosti..

hej shoki lakmi na ka krejt blloki
qysh shishet n-mal i rroki , e ti shitu aj roki
veq dije frik o stopi..kapacitet sa oki
se boj qe 20vjet po biten e shutoj si topin

se hala se boj per lek edhe pse kom goxha shmek
tripin e boj goxha nxet e ty ky fakt pot pelset
pi senit out o kat qet hajde ik tash qa po pret
a mos nashta tdulen mizat menove qe je nkrevet

REC.MIX& MASTER : GL BLOCK RECORDS (IdeaL)


Ky tekst u dërgua nga  LukinjoIdeal
Publikimi: 24/11/2013


Ideal - Se Na Jena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Na Jena".
3. Video është e këngës "Se Na Jena", por nuk këndohet nga Ideal.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ideal:


Komente 0