Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ido Tatlises

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Stamboll 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Turqi 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
BIOGRAFIA: Ido Tatlises është një këngëtar i huaj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. İdo Tatlıses, Tatlıses Tv'de çeşitli görevlerde bulunmuştur. 2013 yılında DJ'lik ve Tatlıses Kebap'ın işletmesini yapmaya başlamıştır. 2014 yılının Haziran ayında "Sonsuz Teşekkürler" adlı ilk teklisini çıkarmıştır. Teklisinden "Sonsuz Teşekkürler" adlı şarkısına klip çekmiştir. 2014 yılının Kasım ayında "Satır Satır" adlı ikinci teklisini çıkarmıştır. Teklisinden "Satır Satır" adlı şarkısına klip çekmiştir. 2015 yılının Mart ayında "Kaç Kere" ad...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diego Gonzales

Sebastian Yatra

Pietro Lombardi

Pablo Alboran

Jencarlos

Alvaro Soler

Çağatay Ulusoy

Mabel Matiz

Kubat

Alihan

Tags: Ido Tatlises


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet