Idriz Binaku
Idriz Binaku

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Idriz Binaku është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo baladë popullore. Më datë 24 Prill 2022, Idriz Binaku publikon videoklipin "Loti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0