Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

II Fratres

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: II Fratres është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. II Fratres is an Albanian hip hop duo living in Bronx, New York. Formed in 2018. Composed of two rappers, 4NDI (Andi Muhaxheri) and GENT (Gentian Muhaxheri). Më datë 7 Janar 2018, II Fratres publikojnë videoklipin "Nuk I Keni Pernime". Më datë 16 Qershor 2018, Frats publikojnë videoklipin "Cash"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

K-Boy's

Eklips Family

Master D

O.R.G

Arm

Tingujt E Zemres

JT

T1gr4t

Triada-T

RealGangsta

Tags: Ii Fratres, Frats, 2 Fratres


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet