Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  66
BIOGRAFIA: Il Ghost është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 15 Shtator 2019, HBK ENTERTAINMENT publikon videoklipin "Dont" me bashkpunim me Il Ghost dhe G.Nano. (kenga esht ne italisht) Më datë 31 Janar 2020, Il Ghost publikon videoklipin "Sun Um Prek", projekti me ma shumvon sukses (1,2M klikime) Më datë 21 Shkurt 2020, Il Ghost publikon videoklipin "Se Na Po Dojna Money". Më datë 27 Shtator 2020, Bimbimma, Nush, Ari, Il Ghost, Kennz, Meriton & Marin publikojnë videoklipin "Jackpot". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Il Ghost

Komente 0