Më mbaj mend (për 1 muaj)

Il Ghost - Sun Um Prek Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  9

Yeah, yeah, yeah, yeah
Yeah, yeah, yeah
I boj thirrje, boj thirrje
Yeah Il, Ghost yeah yeah, Il Ghost, yeah yeah
En gjykate tu bo lufta me shtet

[REF.:]
En gjykate tu bo lufta me shtet
Avokatin ma t'fortin e kam
E Milanon rrugve un vet
Me 1 thirrje bojna 100 vete
Une kallashin e kom ne shtrat
Nane m'fal kam dal fare per lek
Une jom fire kerrkush sun em prek
Une jom fire kerrkush sun em prek

Sun em prek, une s'kom shok e s'kom shoqe
Policia po m'percjell si n'paqes
Kur u rrita erdh dita e kom pa qe
Ketu muzika ka dek, keta rrepera po m'kapen per koqe
My nigga, my nigga une i vetmi qe u rrita me niggas midis Italie
Une kom lind per ket' shit kena ik po bashke
Na qe kem ik e kena ni arsye
Jo jo antiplumi nuk mun me gabulino
Ti nuk munesh me m'zon 100 numra kom ndrru
Linda midis lufte u rrita tu luftu a un n'trap
Kom jetu edhe n'trap jom tu pru
Kom bo sene t'keqe nuk du mi kallxu
Ata kane desh me m'vra po familja o' me mu
Lek tu numru e tani ti palu
Jom tu perzi lengje me Magbule
Une per me arrit s'kom nevoje per dissa
Jom tu prashit pare kshu qe rriten lisa jena real
Shqipe n'rruge me 100 bisha, Italiano mafia
Jom tu honger pizza Cukolino
Pastaj jena tu pi ganja nga Barcelona dhe nga Holanda
Kena fillu me ni Fiat Panda
Tash me ni Benz cls si pana

[REF. 2x:]
En gjykate tu bo lufta me shtet
Avokatin ma t fortin
E Milanon rrugve un vet
Me 1 thirrje bojna 100 vete
Une kallashin e kom ne krevet
Nane m'fal kam dal fare per lek
Une jom fire kerrkush sun em prek
Une jom fire kerrkush sun em prek


Ky tekst u dërgua nga itsyarealtraperIl Ghost
Publikimi: 31/01/2020


Il Ghost - Sun Um Prek
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sun Um Prek".
3. Video është e këngës "Sun Um Prek", por nuk këndohet nga Il Ghost.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

12

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Il Ghost:


Komente 0