A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ilia Basho - Qenia Nena Jote


Nuk ka akoma asnjë votë


30/07/2013

2013-07-30T12:45:48

Këngë e Albumit:

Bekoje Kete Vend O ZotKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qenia Nena Jote" kënduar nga Ilia Basho.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2018