A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ilir CLS

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Ilir CLS is a singer of Hip-Hop music. Më datë 20 Prill 2019, Zizzo & Ilir publikojnë videoklipin "Dom Perignon". Videoklipi u prodhua nga Imagine Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Dj A-Boom. Më datë 26 Maj 2019, Ilir & Zizzo publikojnë videoklipin "Bam Bam". Videoklipi u prodhua nga kompania Imagine Films....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Art

The Rose

J.B.

Ralien

Albo 06

Flipp

Lavda

Dora

Kino

Labb.1


Tags: Ilir Cls

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019