Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ilir PPJ

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Jeton dhe vepron në :
  • Francë 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
BIOGRAFIA: Ilir PPJ është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ai banon ne Lyon te Frances. Më datë 5 Korrik 2018, Ilir PPJ publikon videoklipin "Manny". Më datë 1 Shtator 2018, Ilir PPJ & Kurti publikojnë videoklipin "Prej Shkodres". Më datë 5 Nëntor 2018, Dijonis Biba & Ilir PPJ publikojnë videoklipin "Bella". Më datë 21 Dhjetor 2018, Ilir PPJ publikon videoklipin "Hasta La Vista Freestyle". Më datë 15 Mars 2019, Ilir Ppj publikon videoklipin "Señorita". Më datë 19 Maj 2019, Ilir PPJ publ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Gabu

Flori ABG

Arjan Rrahmani

Nikinjoo

5kinny

Double-K

THUG1

ANI (RapBoy)

4NI

Jetmir Salihu


Tags: Ilir Ppj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet