Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilir Shaqiri - Tringa E Prekazit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9Heeeeeeej!!!
Qou Hamit Jashari
po t'rrethohet kulla
hasmi shekullor don mejdan me
burra, hasmi shekullor don mejdan me burra.

Ktu i thon Drenice presin flake per flake bashk sikur dhe burrat po luftojn dhe grat, bashk sikur dhe burrat po luftojn dhe graate.

Ref:
Heeeeeejj!!!
Nga kulla legjend thrret
Adem Jashari prite nana Sal heuu tringa e Prekazit, prite nana Sal heuu tringa e Prekaaazit.

Kush na msoj lirin naj ngjeshi armet nbrez loket kosovare nana t'UQK-se, loket kosovare nana t'UQK-se.

Heeeeeeeeeeeej!!!
Nana Sal trimnesha gjat kullen se lshojn veq ne lule te ballit pushka saj qellon
pale e pale barbaret ntok po i palon.

Djemt i kam nis malit do tvin me lirin si kam rrit per veti por per shqiptarin, si kam rrit po per veti por per shqiptarin.

Ref:
Heeeeej!!!
Nga kulla legjend thrret
Adem Jashari prite nana Sal heuu tringa e Prekazit, prite nana Sal heuu tringa e Prakaaazit. 2X2

Kush na msoj lirin naj ngjeshi armet nbrez loket kosovare nana t'UQK-se, loket kosovare nana t'UQK-se.


Ky tekst u dërgua nga Floriaana

Ilir Shaqiri - Tringa E Prekazit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tringa E Prekazit".
3. Video është e këngës "Tringa E Prekazit", por nuk këndohet nga Ilir Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ilir Shaqiri:


Komente 0