Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilir Shaqiri - Bjeri Zemrës Lyrics

Ju keni votuar
★★★★★
Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14

E humba mes detit
Unazen e shpirtit
Dhe broha gjith jeten n`kerkim
Mes gzimit hidhrimit
U dogja e u poqa
Vec ty une te pata ngushllim
Une zbraz gota per cdo nat
Dhe me thell zhytem n`mekat
Sillem pshtillem njeri i pafat
Kur kujtoj ftyren e saj
Zemra me thot se une kam faj
Kenga e gota serish mbushen vaj

Ref.
Bjeri Zemres o shpirt
Bjeri sa te kesh Fuqi
Por kujdes Brenda saj fshihesh Ti(x2)
Une nuk dehem me raki
As me ver nuk dehem un
Por me dehin buzt e tua
Me te puthurat pa Fund.(x2)

I dehur i lodhur
Me kengen e shpirtit
Une pres te me kthehesh si ateher
Mes muresh te zbehta
Ik nata vjen dita
Me thuaj a do te shihem ndojher
Une zbraz gota per cdo nat
Dhe me thell zhytem n`mekat
Sillem pshtillem njeri i pafat
Kur kujtoj ftyren e saj
Zemra me thot se un kam faj
Kenga e gota serish mbushen vaj

Ref.
Bjeri zemres o shpirt
Bjeri sa Te kesh Fuqi
por Kujdes Brenda saj Fshihesh Ti(x2)
Un nuk dehem me raki
as me ver Nuk dehem Une
po me Dehin buzt E tua
me te puthurat Pa fund.(x4)


Ky tekst u dërgua nga Leonita   jeta987

Ilir Shaqiri - Bjeri Zemrës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bjeri Zemrës".
3. Video është e këngës "Bjeri Zemrës", por nuk këndohet nga Ilir Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ilir Shaqiri:


Komente 0