Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilir Shaqiri - Fjalët E Qiririt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  66

Këngë e albumit:

"Ringjalle"

Këngë e albumit:

"Fjalet E Qiririt"

Komente

2 🔥

01/12/1990

1990-11-30T23:00:00+00:00Unë për ju do të rri te tretëm
as sa qiri të mos mbetëm
te venitëm te digjem dot këtë dëshirë e kam ca motë

Jo as zjarrit nuk i druhem dhe kur s'dua që të shuhem po të
digjem me dëshirë që të bëj dritë sa më mirë
oooo oooo oooo

Kur të më shihni se jam tretur mos mendoni se kam vdekur jam i gjallë e jam ne jetë jam në dritën e vërtet

Unë jam në shpirtin tuaj flakën time se merr i huaj
oooo oooo oooo

Më është falur mua durimi andaj po digjem si trimi që të jeni
ju më mirë të mos mbetëni ne errësirë

Dua shumë fjalë të ju them po kam frik se digjem shpejt mos
harroni urtësinë trimërinë e bujarinë


Ky tekst u dërgua nga  devil   Kekka
Më Shumë Këngë Nga Ilir Shaqiri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet