Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ilir Veliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Ilir Veliu është një këngëtar i njohur. Në vitin 2001, Ilir Veliu publikon albumin "Ti Je Melodia". Në vitin 2002, Ilir Veliu publikon albumin "Une Dhe Kitara". Më datë 4 Mars 2009, Ilir Veliu publikon videoklipin "Edhe Shkolla Po Mbaron"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareUne Dhe Kitara (2002)

Ti Je Melodia (2001)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Nysret Hyseni

Xhelal Xheladini

Burim Kastrati

Chika

Viagra

Breaker G

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Nusran Fera

Genti

Orhan Zeneli


Tags: Ilir Veliu

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet