Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilira Gashi - Tek  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2010

Komente

Asnjë Koment

05/11/2010

2010-11-05T22:14:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tek" kënduar nga Ilira Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ilira Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ilira Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet