A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ilire Marevci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
BIOGRAFIA: Ilire Marevci është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Ilire Marevci ka lindur dhe jeton ne Ferizaj. Ajo filloi te merrej me muzike ne moshen 9 vjeqare ku ishte e inkuadruar ne Ansamblin e kengeve Kastriotet ne Ferizaj. Ajo ka realizuar 3 Albume me kenge Popullore dhe nje videoklip dhe shume pjesmarrje neper Festivale, Koncerte dhe ne Televizione Publike. Statusi Saj eshte e Martuar. Ajo jeton ne Ferizaj ka Burrin dhe dy Femije. Ne kete vit pritet te sjelle nje videoklip dhe nje Album te ri me Plot g...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Teuta Blaka

Gresa Behluli

Bubulina Krasniqi

Shkenda Dubova

Edita Sopjani

Besa Morina

Drenusha Latifi

Fjolla Morina

Mimoza Shkodra

Teuta Kurti


Tags: Ilire Marevci

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019