Më mbaj mend (për 1 muaj)

Iliret - Trupi Pa Shpirt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  18

sishte ender ishte shum e vertet
te besova ti e mbyte nje jete
nese tshof ndonje dite
do ta them veq nje fjal
sa tjam gjall nkete jete
kur skam per ta fal

sikur trupi pa shpirt
un pa ty tash kam mbet
sa shum te kam dasht
e ti me harrove krejt

sa shum endra e sa shum dashuri
nuk jan bashk ne ket bot plot lakmi
veq ata me kuptojn
qe kan dasht me gjith shpirt
dashuria ime
prej teje se kam prit

sikur trupi pa shpirt
un pa ty tash kam mbet
sa shum te kam dasht
e ti me harrove krejt

Ky tekst u dërgua nga Bonis KrasniqiRenditja: Top 200
Publikimi: 25/04/2012
Muzika: Besim Bunjaku
Teksti: Besim Bunjaku
Orkestrimi: Besim Bunjaku


Më Shumë Këngë Nga Ilirët:


Komente 0


Iliret - Trupi Pa Shpirt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trupi Pa Shpirt".
3. Video është e këngës "Trupi Pa Shpirt", por nuk këndohet nga Iliret.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.