Më mbaj mend (për 1 muaj)

Iliret - Jeta Në Gurbet (Feat. Beni Baksi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Iliret
Kur jam nisur ne mergim
Me nje valigje nrrug pa kthim

Beni baksi
Me dy pika lot ne sy
Me zemer te thyer tkam lan ty

Ref 2x
Vitet te tera kan kalu dhe thell ne shpirt un jan dermu
Skam lan wend pa e kerku jet gurbeti kam jetu

Iliret
Skam fuqi me te ndryshoj
Skam ku te fle e ku te shkoj

Beni Baksi
Nga lekura smund te dal
Un do te kujtoj me mall

Ref 3x
Vitet te tera kan kalu dhe thell ne shoirt un jam dermu
Skam lan wend pa e kerku jet gurbeti kam jetu


Ky tekst u dërgua nga BesartaIlirët
Featuring: Beni Baksi
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/04/2014


Iliret - Jeta Në Gurbet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Në Gurbet".
3. Video është e këngës "Jeta Në Gurbet", por nuk këndohet nga Iliret.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ilirët:


Komente 0