Iliriana Sadriu
Iliriana Sadriu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Iliriana Sadriu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 18 Maj 2021, Iliriana publikon videoklipin "Terapi". Muzika e këngës u punua nga Bini Nebihu, ndërsa teksti u shkrua nga Bardhi Idrizi & Bini Nebihu. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Bini Nebihu. Më datë 26 Maj 2022, Iliriana publikon videoklipin "Ti". Për muzikën e këngës kanë punuar bashkarisht Iliriana Sadriu & Agon Neziri, ndërsa tekstin e shkroi Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga k...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 10