Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilirjana Elshani (Lila)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
  • Emri i Vërtetë:
  • Ilirjana Elshani
BIOGRAFIA: Ilirjana Elshani (Lila) është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 1 Shtator 2018, Ilirjana Elshani (Lila) publikon videoklipin "Dua". Më datë 25 Dhjetor 2018, Ilirjana Elshani (Lila) publikon videoklipin "Jetim". Më datë 27 Nëntor 2019, Ilirjana Elshani (Lila) publikon videoklipin "Luje". Më datë 31 Dhjetor 2019, Ilirjana Elshani publikon videoklipin "Eja". Më datë 2 Qershor 2020, Ilirjana Elshani (Lila) publikon videoklipin "Ideal". Më datë 26 Dhjetor 2020, Ilirjana Elshani publikon vide...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Linesa Ukshini

Lindiana Athanasiu

Fortesa Berisha

Ejona Heda

Shejla Sylejmani

Anise Halimi

Anamaria Isufaj

Gjeraldina Gashi

Vesa Kiseri

Endi Halimi

Tags: Ilirjana Elshani, Lila


Komente mbi këtë artist