Ilirjana Elshani (Lila)
Ilirjana Elshani (Lila)

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Ilirjana Elshani:

Biografia

BIOGRAFIA: Ilirjana Elshani (Lila) është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 1 Shtator 2018, Ilirjana Elshani (Lila) publikon videoklipin "Dua". Më datë 25 Dhjetor 2018, Ilirjana Elshani (Lila) publikon videoklipin "Jetim". Më datë 27 Nëntor 2019, Ilirjana Elshani (Lila) publikon videoklipin "Luje". Më datë 31 Dhjetor 2019, Ilirjana Elshani publikon videoklipin "Eja". Më datë 2 Qershor 2020, Ilirjana Elshani (Lila) publikon videoklipin "Ideal". Më datë 26 Dhjetor 2020, Ilirjana Elshani publikon vide...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0