Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ilirjana Elshani - Shisha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shisha".
3. Video është e këngës "Shisha", por nuk këndohet nga Ilirjana Elshani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Ilirjana Elshani - Shisha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

26/12/2020

2020-12-26T19:00:00+01:00

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Shisha" kënduar nga Ilirjana Elshani.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Shisha".

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Fate - Shisha

Refren x2
Dalim me shoqni edhe pinaa
Mos m'vet mu qysh po nihnaa
Po ma then mu tymi shishaas
Shisha shishaa
Shisha shishaa

Verse 1:
Shisha,
Got a rollie on my hand
Everyday I'm getting rich
E jasht e kom ni benz
Edhe ajo po m'kqyr... (aha)
Hajde me mu t'kallxoj cka o jeta o syn
Femen e mire, femen, me stil,
Femen, shume whip edhe menen ma sill
Kurgjo me to s'ka lire (nana)
Krejt rebela n'tavoline
Motherf**ker ti e din
Jena dal na me pi,
S'lujna rolin e g's
And they got my back
Se jena n'fact vllazni
Edhe, ski cka me menu,
Apet me mu ki me perfundu

Bridge:
Se po du me fol un me ty me ty
Babe m'ke hutu kur po t'kqyri n'sy
Ti se din qe sa un jom tu t'lyp
Qe sa jom tu t'lyp, qe sa jom tu lyyp

Refren x2
Dalim me shoqni edhe pinaa
Mos m'vet mu qysh po nihnaa
Po ma then mu tymi shishaas
Shisha shishaa
Shisha shishaa

Verse 2:
Roll that, throw that
Let me control that
Thoba jote madhe
Ka nis me dal prej kontrolle
A pe sheh, krejt venin e tranove
Si e trent, ti vec kcen.
Se ky o hit banger banger
Hit hit banger banger (jajajajaja aha)
Hit banger banger
Hit hit banger banger
I'ma break the door,
Spo ju ves a me hi mrena

Bridge:
Se po du me fol un me ty me ty
Babe m'ke hutu kur po t'kqyri n'sy
Ti se din qe sa un jom tu t'lyp
Qe sa jom tu t'lyp, qe sa jom tu lyyp

Refren x2
Dalim me shoqni edhe pinaa
Mos m'vet mu qysh po nihnaa
Po ma then mu tymi shishaas
Shisha shishaa
Shisha shishaa

Blasta - Shisha

Reff2x:
Ti je seni pare qe m'bjen n'men mue cdo dite
Zemer merre krejt per veti, hiq mos e pasit!
Ahhha... Ahhha...

Text1:
Kyqet spo nalen hala
Beso ma gjelber nuk ka!
Permas si Kimi e ka
Pi timi nuk jom tu pa!
Shishe, shishe shisha shisha, shisha aj aj, aj
Dhipa, dosta, shishe shishe shisha aj aj aj!

Reff2x:
ti je seni pare qe me vjen ne mendje cdo dit
Zemer merre krejt per veti, hiq mos e pasit!
Ahhha... Ahhha...

Text2:
Kuku s'je normal, kuku s'je normal
Jon thesa me lek loqke, s'jon thesa me zare
Dosje n'polici nuk kom, 5 stars a ball
E bukura dhe Blasta, hajde me mu n'prrall!
Shishe, shishe shisha shisha, shisha aj aj, aj
Dhipa, dosta, shishe shishe shisha aj aj aj!

Reff2x:
Ti je seni pare qe m'bjen n'men mue qdo dite
Zemer merre krejt per veti, hiq mos e pasit!
Ahhha... Ahhha...
Më Shumë Këngë Nga Ilirjana Elshani (Lila):


Komente mbi këtë këngë