Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilirjana Pirku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
Ilirjana Pirku është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lumturie Tahiri (Lumja)

Ardita Ala

Merita Sahiti

Vjollca Hamiti

Alma Gashi

Syne Loshi

Luljeta Kuraja

Lumnije Menxhiqi

Mimoza Selimi

Suzana Qatipi

Tags: Ilirjana Pirku


Komente mbi këtë artist