Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilsi Ademi - Me E Mira Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me çdo pran ti do jetë
Kur the qeshi edge qaj
PSE po motra nuk rri dot
Pa dashuri po jetoj

Ti je po qeshi nuk rri dot
PSE we te gjithe bashke
Aman we me çmende ti Mira
PSE tije me e Mira

A me thuaj çfare do
Qe jete Pa dashuro
Me qytetit e shkodres
Do kendon the gjithe bashke

Ti he po qeshi nuk rri dot
PSE the gjithe bashke
Aman she me çmende ti Mira
PSE ti he me e miraNuk kemi video për këtë këngë.


Ilsi Ademi
Publikimi: 31/07/2022


Ilsi Ademi - Me E Mira
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me E Mira".
3. Video është e këngës "Me E Mira", por nuk këndohet nga Ilsi Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0