Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lluni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  155
 • Emri i Vërtetë:
 • Leart Zymeri
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Lluni është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vertete eshte Leart Zymeri dhe eshte rritur ne nje nga lagjet e Prishtines, ne lagjen Bregu Diellit. Lluni qe nga femijeria ka filluar te ndegjoj muzik te zhanrit HipHop OldSchool, i cilli i ka pasur disa Hip-Hop artist te preferuar qe i ka ndegjuar gjith jeten e tije, ata jane: Nas, 2pac, Jay-Z, Biggie etj. Lluni qe nga mosha e re ka filluar te shkruaj tekste, ai karrieren e tij e filloi me daten 14 Maj 2017, ne kete date Lluni k...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

3 🔥🔥

Anëtar i labelit

PINT

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareBregmatic (2017)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (25)

6
20
11
16
9
5
3
2
22
3
10
4
8
2
5
1
5
0
3
3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Majesty

Vig Poppa

Simba

Gent Fatali

Gold Mc

Blasta

Tensioni G

Dardan Osmanollaj

Gentrit Sopjani

Diamant Sinanaj (BlackLion)

Tags: Lluni, Leart Zymeri, Iluni, Lluni Blanco


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet