Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lluni - Dopsir Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  9

[Intro: Lluni]
My name is Don Fresco Lluni Blanco Corleone
I come from this small town
Called Little Italy
Bregu i Diellit
Shit is real, man

[Chorus: Lluni]
Dopsire Repera Dopsire
Lluni N'hapsire
Nuk kom une dobsi
Per rima Nas-ir
N'mahall une jom dobsi
Me mu mu perzire ishe ndje dobsire

[Verse 1: Lluni]
Qelbesire, Qelbesire
Nxerri okfire, s'kryn pune ti as pancire
Robq*re, Robq*re
Ti nuk don diss
Diss me bo you dissapear
Jeni zero intelekto
Shpejt Banditos Vegos Pedos
Ju vi ju rrxoj si kur Llegos
Ekipa sikur MS-13-os
You know I got the taste of
Prej surrenjes edhe norrtenjos
Eastern dhe West side fake jena claimers
Thirrem Fekima f**k you players
All we do is stylish
...
...
Edhe mahalla kur na shohin ne straigtohen
Kujna po ja lun ti superstarin
Pint to the izzle ahh
Punmpin nalt to dizzle ahh
Diss-i im si dinzle ah
Mercedesi binzle ah
Full Full me dizzle ah
I give money for shizzle
Ti je i dekt lik like bim bam
Edhe krejt ca mvyn esht 1 whistle ah

[Chorus: Lluni]
Dopsire Repera Dopsire
Lluni N'hapsire
Nuk kom une dobsi
Per rima Nas-ir
N'mahall une jom dobsi
Me mu mu perzire ishe ndje dobsire

[Verse 2: Lluni]
Gati me dek for that pussy
Della tu hek for that pussy
Rri unt se per dreke ha pussy
Frasher Milaim zip it pussy Boy
Ka t'shkojna i kena n'shpine me vete breshkat
Kta ja majne vetit nalt, vih mi ngre zhag
Ni buzeqeshje mun me vesh e mos me tesh rak
Se knej kapuqat dite per dite my man headshot
Take money?????
My rap sikur Tech 9
Run Mike sikur ill Mike
Apezion jom tu bo freestyle
Zig-Zag????
Vij FedEX
Yo baddass of man ass
Yo, Joey Weep po baddass (woah)
Vi pi G-i I be blazzing
D.O.GG puff puff pass it
Me mu s'ki pune yo fake ass plastic
Se ju boj per morg ju punk besties

[Chorus: Lluni]
Dopsire Repera Dopsire
Lluni N'hapsire
Nuk kom une dobsi
Per rima Nas-ir
N'mahall une jom dobsi
Me mu mu perzire ishe ndje dobsire


Ky tekst u dërgua nga altuna bunjakuLluni
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/08/2020
Teksti: Lluni


Lluni - Dopsir
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dopsir".
3. Video është e këngës "Dopsir", por nuk këndohet nga Lluni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lluni:


Komente 0