Më mbaj mend (për 1 muaj)


Imagine Films

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  14
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Imagine Films është një video produksion shumë i njohur. E themeluar në vitin 2010, IMAGINE FILM ka arritur pozitën e saj aktuale të bazuar në pasionin e njerëzve të saj për muzikë, video, fotografi, filma, reklamat dhe marketing. Këmbëngulja e tyre ka bërë që puna e tyre të pëlqehet pa masë. Erkand Shabani, themeluesi i Imagine Films me krenari ndan suksesin e ekipit të tij me vlerësimet më të larta. Imagine Films ka bashkëpunuar me artistë të mëdhenj si: Dafina Zeqiri, Ghetto Geasy, Lyrical Son, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

Produksioni Ximi

Kastrati

5 Stars

Oltioni

Fly Pictures

Palma Gjilan

Melosi

Bleri Production

Labia

Blero Ent

Tags: Imagine Films, Imagine Creative


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet