A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Imbro Manaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.3 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
BIOGRAFIA: Imbro Manaj është një këngëtar i njohur. Imbro është marrë me muzikë që kur ishte 10 vjeç dhe luan në shumë instrumenta muzikorë. Këngëtari që vjen nga njê familje muzikantësh është bërë i njohur për publikun me këngët dhe videoklipet e realizuara, ndër to bashkëpunimi me këngëtaren Eli Fara me këngën “Duamë”. Më datë 5 Shkurt 2015, XOXO publikon videoklipin "Moj E Mira", në bashkëpunim me Imbro Manaj. Muzika e këngës u punua nga vetë XOXO, teksti u shkrua nga vetë XOXO. Videoklipi u...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Jonald Haxhia

Vukman

Denis Kraja

Aldo Simoni

Endrik Beba

Alsked Rrenja

Glenis Dume

Gerald Zyfi

N.D.T

Elis Nova


Tags: Imbro Manaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019