A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Baby Brown & Imbro Manaj - Per Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  23

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/12/2015

2015-12-29T03:18:08

Imbro Manaj (x2)
Kurre ne jete une nuk kam qarre
Por tani une qaje per ty
Jam i vetem si ne varr
Nuk kam drite por erresire x2

Baby Brown:
I'm talking about a girl who been coming over
Necklace, chains are all in her pretty shoulders
She told me every time i'm her Casanova
Lady killing bee...


Ky tekst u dërgua nga AnjezaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019