Më mbaj mend (për 1 muaj)


Imbro Manaj - Evalla

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Evalla".
3. Video është e këngës "Evalla", por nuk këndohet nga Imbro Manaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Imbro Manaj - Evalla  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Orkestrimi:

Valter Beqo

Komente

Asnjë Koment

26/10/2016

2016-10-26T16:17:12+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Evalla" kënduar nga Imbro Manaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Imbro Manaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Valmir Mjaki. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Hej zemerlidhu me mu
Se kurr skem me u pendu
Qka t'duhet te un gjen
Provoje se ja vlen

Por k'si femna jam i zjarrt
Jam shpirt mir eee jam shpirt mjalt
Por k'si femra qmendem krejt edhe
Malin e boj det

Evalla moj zemer evalla
Si ti femer nuk kam pa

Evalla moj zemer evalla
Hallall nana qe t'ka ba

Per ty ton boten e kthej
Per ty asgje s'kursej

Krejt pasurin e harroj
Nga dora s'te leshoj

Por k'si femna jam i zjarrt
Jam shpirt mir eee jam shpirt mjalt
Por k'si femra qmendem krejt edhe
Malin e boj det

Evalla moj zemer evalla
Si ti femer nuk kam pa

Evalla moj zemer evalla
Hallall nana qe t'ka ba

Evalla moj zemer evalla
Si ti femer nuk kam pa

Evalla moj zemer evalla
Hallall nana qe t'ka baMë Shumë Këngë Nga Imbro Manaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet