Më mbaj mend (për 1 muaj)

Imer Raçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  86
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 37 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Imer Raçi është një poet dhe shkrimtar i njohur. Imer (Ibrahim) Raçi ka mbaruar me sukses studimet master në fushën e ekonomisë. Përveç profesionit të ekonomistit, ai aktivisht merret me krijimtari letrare, si me poezi e tregime. “Pikë Tragjike" është libri i dytë i botuar nga ai pas librit "Më i Bukuri Varr". Imer Raçi është një autor I cili gjatë krijimtarisë së tij letrare solli dy libra një me poezi dhe një me tregime. Libri i parë I autorit Raçi është libri me poezi “Më I Bukuri Varr ” ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Facebook

Fanpage

Kanali

Youtube

Komente

5 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo një thënie »

» Dërgo një poezi »

Kartolina (22)

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Autorë Të Ngjashëm:

Mehdi Krasniqi

Kenan Berisha

Arben Dreshaj

Arbër Berisha

Fatmir Terziu

Mustafe Ismaili

Imri Trena

Skender Lazaj

Liri Loshi

Abdullah Konoshevci

Tags: Imer Raçi, Imer Raqi, Imer Raci


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet