Immortal
Immortal

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Prizren Kosovë

Biografia

BIOGRAFIA: Immortal është një këngëtar. Egzon Gollopeni filloi të merrej me muzikë qysh në moshë të re, ai tanimë ka krijuar një karrierë prej reperi dhe ka incizuar shume këngë. Ka qenë pjesëtar i grupit Prizren Parkour(PzPk), ku mirrej me aktivitete sportive apo arkobatike. Më datë 4 Shtator 2012, Immortal publikon videoklipin "Gjuha Jem O Repi", në bashkëpunim me Gen. Më datë 11 Shkurt 2016, Immortal Dna publikon videoklipin "Kapadai"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1