Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Immortel

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Immortel është një këngëtar i njohur. Në vitin 2004, Immortel publikon albumin "Propagandë Totale"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtarePropagandë Totale (2004)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mirsad Shabani

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Shaban Rogaci

Ardi (Ardian Hasaj)

Muhamer Duraku-Meli

Breaker G

Sejdi Sejdiu

Arjan Effecti

Fenix

Albert Lulja

Tags: Immortel


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet