A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ingrit Gjoni

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  149
  • Origin:
  • Tirane 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 37
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Ingrit Gjoni is a popular singer of Pop music. Është duartrokitur fort kudo ku ka kënduar, është adhuruar shumë fort në çdo skenë ku ka shkelur dhe po kaq shumë është pëlqyer edhe për performancat e saj të veçanta… Këngëtarja e suksesshme e muzikës moderne në Shqipëri, Ingrit Gjoni, është sot një ndër emrat më të spikatur të skenës… Përmes rreshtave në vijim do përpiqemi të sjellim në sytë tuaj gjithë dimensionet e këngëtares Gjoni... Le të zbulojmë bashkë përmes këtij rrugëtimi aspekte të nj...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Inis Gjoni

(Her sister)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Impossible (2013)

Ekstrem (2010)

Imazh I Ri (2005)


» Add A Song »

Jek E Jek
Flake
Do Me Kerkosh
Relax
Me Fal
I Ziu Ti
Vitamina
Njeri Tjetrit
Harronim Te Dy
My Heart Is Crying


Translations (3)


Related Artists:

Alketa Vejsiu

Elia Zaharia

Rezarta Smaja

Juliana Pasha

Lili Gjidodaj

Eltina Minarolli

Jonida Maliqi

Eneda Tarifa

Çiljeta

Jeta Faqolli


Tags: Ingrit Gjoni, Ingrid Gjoni

Ingrit Gjoni in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019