A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ingrit Gjoni

Hypnotise Me ➡ Mi Ipnotizzi

 Shqip ➡  Italisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Egzon Kaloshi


Hypnotise Me

REF:
Nëse ti me një fjalë më premton
s'do të kete më
një shkak të të lë
do ta fal
sepse you hypnotise me.

(hyp-hyp-hypnotise me)

Jemi të dy 20 puthje vonë
kemi të njejtën mendje
që s'mund ta kenë.
Ajo që më la të mendoj nuk shkon,
më mbaj më mirë më parë ma thuaj ta di.

REF: x-2
Nëse ti me një fjalë më premton
s'do të kete më
një shkak të të lë
do ta fal
sepse you hypnotise me.

(hyp-hyp-hypnotise me)

Kthehu s'dua të të lutem, jo,
diellit jepi rrezet që më nuk jep
Ajo që më la të mendoj nuk shkon,
më mbaj më mirë më parë ma thuaj ta di.

REF: x-3
Nëse ti me një fjalë më premton
s'do të kete më
një shkak të të lë
do ta fal
sepse you hypnotise me.


Mi Ipnotizzi

ritornello:
Se tu con una parola mi prometti
non ci sarà più
una causa per lasciarti
ti perdonerò
perchè tu mi ipnotizzi

(mi-mi-ipnotizzi)

Siamo tutti e due 20 baci in ritardo
abbiamo la stessa mentalità
che non dovremo avere.
Quella che mi ha fatto pensare non va,
tienimi meglio e prima dimmi lo so.

Ritornello:2x
Se tu con una parola mi prometti
non ci sarà più
una causa per lasciarti
ti perdonerò
perchè tu mi ipnotizzi.

(mi-mi-ipnotizzi)

Ritorna non voglio pregarti,no,
al sole dagli i raggi che non dà più
Quella che mi ha fatto pensare non va,
tienimi meglio e prima dimmi lo so.

Ritornello:3x
Se tu con una parola mi prometti
non ci sarà più
una causa per lasciarti
ti perdonerò
perchè tu mi ipnotizzi.

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019