Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ingrit Gjoni - Dhe Kur Drita Nuk Ka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dhe Kur Drita Nuk Ka".
3. Video është e këngës "Dhe Kur Drita Nuk Ka", por nuk këndohet nga Ingrit Gjoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Ingrit Gjoni - Dhe Kur Drita Nuk Ka Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  15

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Kristi Popa

Këngë e albumit:

"Imazh I Ri"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+01:00Mendoj, mendoj
(When the power is off)
Mendoj, mendoj,
(When the power is off)
mendoj, imagjinoj

(2x)
Dhe kur drita nuk ka
dhe kur drita nuk ka
mendoj, mendoj
mendoj, imagjinoj
mendoj, mendoj
mendoj, imagjinoj

(When the power is off)

Mendoj, mendoj
mendoj, imagjinoj

(When the power is off)
(When the power)
(when the power is off)
(Power)
(when the power is off)
(When the power)
(When the power is off)
(Power)

Dhe kur nata mbulon
drita ime je ti
je ti, je ti
je ti imazhi im
je ti, je ti
je ti i dashuri im

Mendoj, mendoj
mendoj, imagjinoj

Mendoj (mendoj), mendoj (mendoj)
mendoj, imagjinoj

Ja, tani drita me nuk ka
kudo nata mbulon
I gjithe qyteti im
eshte pa drita
Tani ne po kercojme
po bej dashuri me ty
i dashuri im
Te dua shume

(When the power is off)
(When the power)
(when the power is off)
(Power)
(when the power is off)
(When the power)
(When the power is off)
(Power)

Dhe kur drita nuk ka
dhe kur drita nuk ka
mendoj, mendoj
mendoj, imagjinoj
mendoj, mendoj
mendoj, imagjinoj

Dhe kur nata mbulon
drita ime je ti
je ti, je ti
je ti imazhi im
je ti, je ti
je ti i dashuri im

Mos erdhen dritat

Muzika: Kristi Popa
Teksti: Kristi Popa
Orkestrimi: Kristi Popa

Më Shumë Këngë Nga Ingrit Gjoni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë