Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ingrit Gjoni - Harroje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  9

Komente

Asnjë Koment

24/12/2011

2011-12-24T12:53:48+00:00Saher u lenduam
Dhe mungojme te dy
Dikun ne gabuamsi une edhe ti

Ndose ditet netet ikin shpejt
Datet Muajt Vitet do te na rikthejne

REF:
Sa here harroje ti harroja dhe une
Harruam nje zemer kjo diqka me shume
Harronim ne veten pa thene te verteten
Edhe sa kohe une pa ty do jem...
Do jem....Do jem

Ooh--Ohhhh- Ohhhh

Sa fatin e luam per mua dhe ty
Dhe nese shpresuam Te dy e dim e dim

REF:
Sa here harroje ti harroja dhe une
Harruam nje zemer kjo diqka me shume
Harronim ne veten pa thene te verteten
Edhe sa kohe une pa ty do jem...
Do jem....Do jem

Ooh--Ohhhh- Ohhhh

REF:
Sa here harroje ti harroja dhe une
Harruam nje zemer kjo diqka me shume
Harronim ne veten pa thene te verteten
Edhe sa kohe une pa ty do jem...
Do jem....Do jem

Ooh--Ohhhh- Ohhhh


Ky tekst u dërgua nga Snap8
Më Shumë Këngë Nga Ingrit Gjoni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet