Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  200
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Inis Neziri është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Pas 15 javësh garë, “Gjeniu i Vogël 5” e ka fituesin e tij. Ishte Inis Neziri, atëherë 12-vjeçare nga Tirana. Ta quash “të vogël” Inisin nuk është tamam me vend, sepse mjafton të mbyllësh sytë për të kuptuar se çfarë pushteti fshihet në atë trup hollak. Të këndosh “I have nothing” të Whitney Houston është një guxim i marrë. Ndoshta po të ishte pak më e rritur Inisi, do ishte menduar pak. Por ajo është vetëm 12 vjeç dhe këndon aq bukur, deri në fr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Fituese e

Gjeniu I Vogel

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

1 🔥

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Inis Neziri

Komente 1