A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Inna (Ina Kollçaku)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
BIOGRAFIA: Inna (Ina Kollçaku) është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Këngëtarja e re INNA, emri i plotë i secilës është Ina Kollçaku, merret intensivisht me muzikë që një vit saqë ka pauzuar nga fakulteti i Shkencave Sociale dhe Psikologji për t’u marrë me angazhimet e saj muzikore. INNA ka bërë edhe dy fotosesioni me dy nder fotografët më të njohur në Shqipëri e Kosovë. Me Joni Peçin në Shqipëri dhe kurse me Avni Selmanin në Kosovë. Në Nëntor 2014, Inna merr pjesë në Kënga Magjike 2014 me këngën "Te Dua Te Ves...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Saelma

Edea Demaliaj

Kieda Budini

Elia

Sheila Haxhiraj

Laura Toska

Orjola Xhemollari

Adalena Seferi

Linda Sadiku

Dorina Garuci


Tags: Inna, Ina Kollçaku, Ina

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019