A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Irena Kuko

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Irena Kuko është një këngëtare. Në Dhjetor 1977, Irena Kuko merr pjesë në Festivali i 16-të në RTSH me këngën "Qendrojme Si Malet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Olsa Thaqi

Leonora Rugova

Albanita

Luci

Enisa Zyberi

Amanda

Rrezarta Beqiri

Leonora Syla

Arlita

Anastasja Skënderaj


Tags: Irena Kuko

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019