Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irfan Blakçori - Zogu I Plagosur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Kaluan shumë ditë, ishim të pandarë
mirëpo lamtumirë, ti më the më parë

Ti më the s'të dua
Mbeta i hutuar
Humba si një valë
Në detin e trazuar
Humba si një valë
Në detin e trazuar

Mbeta unë i varfur, rrugëve si i mjerë
Ngjaj në një zog, me krahët e prerë

Ishte ditë e ftohtë
Dukej se binte shi
Jo, nuk binte shi
Lotonin sytë e mi
Jo, nuk binte shi
Lotonin sytë e mi


Ky tekst u dërgua nga Ge Zim

Irfan Blakçori - Zogu I Plagosur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zogu I Plagosur".
3. Video është e këngës "Zogu I Plagosur", por nuk këndohet nga Irfan Blakçori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Irfan Blakçori:


Komente 0