A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Irfan Blakçori

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Irfan Blakçori është një këngëtar. Në Gusht 2016, Irfan Blakçori merr pjesë në Zambaku I Prizrenit 2016 me këngën "Flokëzeza"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Buli

El-Metro

Dr.Rabbit

Arditi

Cufa

Noli

Snero

Sazan Mecani

Baba Stuhi

Frensis


Tags: Irfan Blakçori, Irfan Blakqori, Irfan Blakcori

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019